26/12 - Pannenset van Hugo Kennis
Vertellen over haar spierziekte vond Sara jarenlang erg lastig, maar omdat ze toch veel vragen krijgt, heeft ze goed geoefend. Toen het televisieprogramma ‘Je zal het maar hebben Junior’ vroeg of ze mee wilde doen, was Sara meteen enthousiast. Deze zomer kwam presentatrice Raïsha met een camerateam op bezoek en Sara vond het geweldig! En: vandaag geven we weer een mooie prijs weg!
Please accept marketing-cookies to watch this video.
Sara is dol op bakken en dus doken ze samen de keuken in en ze ging met vriendinnen naar de speeltuin. Ondertussen vertelde Sara hoe het is om te leven met een zeer zeldzame en ernstige spierziekte. Deze dag was een fantastische ervaring! Een paar maanden later, op 2 maart, kwam de uitzending op tv. Sara keek met haar lieve vriendinnen die ook in de uitzending te zien waren. Wat een mooie avond samen!
Je kunt de aflevering van Je Zal Het Maar Hebben Junior hier terugkijken.
Houd jij net zoals Sara van koken en bakken? Of zijn je pannen wel toe aan vervanging na alle kerstdiners van de afgelopen dagen? Vandaag kun je een prachtige pannen- en kookset van chefkok en presentator Hugo Kennis winnen, aangeboden door onze sponsor Gusta!


Hoe maak je kans op deze prijs?
- Je bent maandelijkse donateur of Vriend van Voor Sara (of je meld je nu aan!)
- Laat via onderstaand formulier weten voor wie jij gaat koken als je deze mooie pannenset wint!
Word strijder Voor Sara
Door je in de maand december aan te melden als maandelijkse donateur van Voor Sara, maak je kans op mooie prijzen die we weggeven met de Voor Sara Decemberactie.
Onze maandelijkse donateurs zijn onze strijders!
Dankzij deze strijders heeft de stichting meer slagkracht en kunnen we verder vooruit plannen om wetenschappelijk onderzoek mogelijk te maken. Zo bereiken we ons doel nog sneller: een behandeling voor álle patiënten.
Strijd mee!